Як вибрати матеріал для будівництва житлового будинку?

17.12.19

Правильний вибір будівельного матеріалу є запорукою того, що готова будівля буде міцним, довговічним і надійним. Однак, як показує практика, ідеальних матеріалів на сьогоднішній день просто не існує, адже кожен має свої плюси і мінуси. Будівництво цегляних будинків , наприклад, є досить дорогим процесом. Такі будинки потребують глибокого і масивному фундаменті. Цегла має високу міцність, монолітністю, не схильний до гниття і поразки грибком, завдяки чому він уже багато років є найпопулярнішим будматеріалом.

Предлагаем приобрести потолочный вентилятор в интернете хорошего качества и цены. 

Якщо ж говорити про низьку вартість, то тут лідируючі позиції займають піноблоки і газобетон. Крім того, вони мають ще один великий плюс - високу швидкість зведення. Наприклад, будинок з газобетону під ключ можна звести приблизно в 10 разів швидше, ніж будівля з цегли. Однак експлуатаційні характеристики (повітропроникність, теплопровідність і т.д.) газобетону і піноблоків досить низькі, тому найчастіше вони використовуються в теплому сухому кліматі.

Плюси і мінуси пиломатеріалу

Дерев'яні будинки сьогодні зазвичай будуються з бруса (клеєного, профільованого, цільного) або колод, тесаних або оциліндрованих. Найбільш затребуваним пиломатеріалом можна назвати клеєний брус, який відрізняється високою міцністю і створює в приміщенні сприятливий мікроклімат. До мінусів брусових конструкцій можна віднести досить складний догляд - вони вимагають постійної просочення спеціальними складами і антисептиками. Аналогічними характеристиками володіють і колод будови, але при цьому вони мають більш високу тепло- і шумоізоляцію.

Як вибрати лазер для домашніх робіт?

Правила будівництва каркасного будинку

Как выбрать идеальный диван для гостиной