Правила будівництва каркасного будинку

17.12.19

Каркасне домобудівництво - це один з найнадійніших і простих методів будівництва міцних і надійних будинків, каркас яких може складатися з металевих конструкцій або дерева. Зведення каркасних будівель пропонують замість трудомісткого процесу складання дерев'яного каркаса, який зверху обшивається сендвіч-панелями з утеплювачем всередині. ЛСТК конструкції- це одна з найбільш популярних різновидів каркасного домобудівництва, який має масу достоїнств перед традиційними дерев'яними виробами. До численних переваг будівництва будинків з ЛСТК (легкі тонкостінні конструкції зі сталі) відносять різноманітність планувань, геометричну точність і оригінальність архітектури майбутньої будівлі. Побудувати такий будинок під силу справжньому професіоналу, який розбирається у всіх нюансах і тонкощах будівельного процесу. Невеликі недоліки і неточності можуть в подальшому призвести до обвалення стін і інших серйозних наслідків. Для створення каркасного будинку необхідно знати правила будівництва каркаса, від якості якого буде залежати експлуатаційний термін споруджуваного будинку.

Рекомендуємо придбати залізничні квитки Херсон за розумною ціною.

Каркас - це свого роду «скелет» будівлі, на якому тримаються стіни, а також утеплювальні, гідроізоляційні та оздоблювальні матеріали, тому він повинен бути міцним. Перед будівництвом каркаса необхідно добре просушити деревину, щоб вона дала мінімум усадки. Для цієї мети використовують клеєний брус, які просушується і кілька разів обробляється антисептичними та іншими захисними засобами. За допомогою гідроізоляційних матеріалів деревина захищається від вологи. Якісна гідроізоляція - це запорука комфортного проживання в будинку, де створюється сприятлива і затишна атмосфера. Також під час будівництва каркасного будинку важливо приділити особливу увагу роботам з утеплення стін, підлог і покрівлі. Каркасний будинок повинен бути добре утеплений, для чого використовують мінеральну вату, яку поміщають між двома плитами.

Для утеплення стін будинку найкраще використовувати жорсткі мати, які з плином часу не втрачають свою форму і чудово захищають будинок від проникнення холоду. Жорсткі мати виробляються з базальтового волокна, які відрізняється довговічністю і прекрасними експлуатаційними характеристиками. Під час зведення каркасного будинку використовують сендвіч-панелі, якими обшивається каркас. Цей матеріал складається з двох плит, між якими прокладається пінополістирол. Також важливо ретельно закрити всі отвори, шви і зазори, щоб через них холодне повітря не зміг проникнути всередину приміщення.

Как слить воду из стиральной машины

Преимущества террасной доски

Выбор проекта каркасного дома

Правила выбора канального вентилятора