Будівництво фундаменту для лазні
04.05.2020
Міцність і довговічність будь-якої будівлі безпосередньо залежить від грамотно зведеного фундаменту, який виступає в якості основи будівлі. Якщо вирішено звести на території присадибної ділянки заміського будинку лазню, то на самому початку будівельних робіт визначається тип ґрунту, на підставі чого можна буде підібрати найбільш підходящий вид фундаменту.
Заходите на наш сайт тракторы Husqvarna. Предлагаем воспользоваться нашими каталогами различной техники и инструментов. Качество и цена вас впечатлит.
Для глинистого грунту підійде стовпчастий фундамент, для ділянки з перепадами - гвинтовий, для насипний і вологого грунту - стрічковий, а монолітний фундамент зводять на болотних, садових і розріджених грунтах. Необхідно відзначити, що для цегельних лазень найкраще вибирати стрічкове фундаментальне підставу, а якщо лазня будується з деревини, то в цьому випадку можна віддати перевагу столбчато основи.
Для створення стрічкового фундаменту потрібно буде озброїтися рулеткою, кілочками з дерева, металевими прутами, лопатою та іншими пристосуваннями. Для в'язки прутів використовують спеціальну дріт з оцинкованої сталі. По периметру ділянки потрібно буде розставити кілочки і натягнути мотузку. Потрібно простежити за тим, що ділянка, на якому буде зводитися будинок, був рівним.
Далі викопується траншея нижче промерзання грунту. По ширині вона повинна займати не менше тридцяти сантиметрів. На дно утвореної ями укладають шар з гравію і піску, який проливається і ретельно утрамбовується. Зверху цього шару потрібно буде укласти арматуру, в ролі якої виступає решітка їх прутів товщиною не менше одного сантиметра.
На наступному етапі арматурний шар заливається бетоном. Якщо фундамент планується робити над землею, то для нього потрібно буде зробити опалубку з дерев'яних дощок, які згодом заливаються бетонним розчином. Для стовпчастого фундаменту також потрібно буде розмітити ділянку і викопати ями для стовпів, які поміщаються на глибину не менше півметра.