Котедж на фундаменті

Літній будиночок з великими вікнами, терасою і обладнанням для кухні та ванної - мрія багатьох людей.Проектування будинків та котеджів професіоналами в галузі будівництва доступно за вигідною та демократичною ціною. Наважуючись на стаціонарний дачний будиночок, можна врахувати дві можливості. 

Котедж на фундаменті, який відповідає всім вимогам для цілорічної забудови. Будівництво потребує отримання відповідних дозволів і підключення до наявних водопровідних, каналізаційних і, можливо, газових мереж.

Дача не пов'язана із землею. З юридичної точки зору ця будівля не вважається будинком. У світлі положень Закону про будівництво з поправками, будівництво такого будинку для відпочинку не вимагає дозволу або навіть повідомлення в офіс. Умови такої поведінки докладно описані в будівельних правилах.

дерев'яний будиночок

Важко уявити собі будинок відпочинку краще, ніж дерев'яний будиночок. Товсті дерев'яні зовнішні стіни забезпечують хорошу теплоізоляцію. Влітку вони захищають від спеки, а взимку забезпечують безпечне перебування. Завдяки додатковій теплоізоляції дерев'яний будинок легко перетворити в будинок з низьким енергоспоживанням і обігріти його за допомогою поновлюваних джерел енергії - сонячних батарей або теплового насоса.

Дерев'яний котедж можна використовувати під час свят і зимових свят, а також у вихідні дні, а по можливості - здавати в оренду оплачувати гостям. Висока міцність дерев'яних колод означає, що такий будинок, спочатку використовувався як дачний, з часом може стати гостьовим будинком для дітей підліткового віку, а після розширення - звичайним цілорічним будинком.

Ідея покупки і перетворення невеликого дерев'яного будинку в дачний будинок має лише плюси. Таке вкладення збагатить життя всієї родини, відкриваючи можливості, які не можна недооцінювати. Сухий і доглянутий дерев'яний будинок може служити довгі десятиліття.

На що звертати увагу при виборі будинку для відпочинку?

Приймаючи рішення про інвестиції, які будуть служити довгі роки, не слід брати до уваги низьку ціну як основний критерій вибору. При пошуку підходящої пропозиції слід орієнтуватися на будинок з відповідною теплоізоляцією, гарною обробкою дверей і вікон і міцної покрівлею.

Деревина, яка використовується для будівництва, повинна бути якісною - без тріщин і зламаних сучків, що обмежують механічну міцність. Слід категорично уникати дерев'яних виробів зі слідами видобутку комах, залишками гною і надмірної кривизною.

Наружная реклама

Натяжна стеля

Види новобудов

Отделка Офисов под Ключ

Ремонт Офисов Ключ