Ізолон в будівництві

11.05.20

При ремонті громадських і житлових будівель нерідко виникає необхідність в придушенні шумів і збільшенні теплоізоляційних якостей того чи іншого будинку. Для цієї мети використовують матеріал з видатними експлуатаційними характеристиками - ізолон, який виступає в якості пінополіетилену з закритими порами.

Предлагаем воспользоваться возможностью приобретения https://stanleys.com.ua/ru/45-topory сертифицированного товара. Все товары в наличии на складе.

Цей тепло- і звукоізоляційний матеріал використовують не тільки в сухих приміщеннях, а й в умовах підвищеної вологості. Ізолон випускається в продаж товщиною від одного до десяти міліметрів, причому його розміри можуть бути абсолютно різними.

Ізолон має два види: незшитий і зшитий. Перший вид відрізняється незв'язаної структурою молекул. Такий матеріал не може похвалитися високим експлуатаційними якостями. Що стосується зшитого изолона, то він відрізняється високою якістю, довговічністю і стійкість до різних навантажень. Він допомагає зберегти до сорока відсотків тепла. Будь-який вид изолона відмінно і надовго збережуть тепло, а також він може експлуатуватися при температурі від мінус п'ятдесяти до плюс ста градусів.

Плюс до всього, ізолон може тривалий час протистояти підвищеної вологості. апример, протягом чотирьох днів безперервного впливу води ізолон вбере в себе всього лише один відсоток від загального обсягу рідини. Такий матеріал використовується для ізоляції дахів, гаражів, а також його нерідко застосовують як підкладку при укладанні ламінату та паркету. Цей матеріал служить для поглинання шумів в кімнатах, де його укладають на стіни перед чистової обробкою.

Ізолон має стійкість до бензину та інших нафтопродуктів, завдяки чому його застосовують для утеплення транспортних засобів і при аудіопідготовка. Завдяки пластичності листів ізолон можна укладати в важкодоступних місцях. Це теплоізоляційне і шумопоглинальне виріб являє собою найкращий матеріал для утеплення балконів і лоджій.

Комплексне Будівництво

Монолітне будівництво

Торговое Освещение

Види новобудов

Ремонт Офисов Ключ