Види новобудов

У сучасні дні серед потенційних покупців популярністю користуються новобудови, створені за новими технологіями із застосуванням високоякісних матеріалів, які дозволяють економити на будівельних роботах. З цієї причини нерухомість на вторинному ринку відійшла на другий план, поступившись лідируюче місце новим квартирам у новобудовах.

Приобретайте у нас Многоразовые трафареты, изготовление на заказ с доставкой любой сложности.

На сьогоднішній день виділяють кілька видів подібних будівель, які зводяться за певними технологіями із застосуванням тих або інших матеріалів. Популярними вважаються панельні будинки, для зведення яких застосовують цілі бетонні плити. У таких будинках є невеликі за площею квартири, а також вони не можуть похвалитися високим рівнем захисту від сторонніх звуків. Головною перевагою таких будинків є висока швидкість будівництва і низькі ціни на квартири.

Найдорожчими і довговічними вважаються цегляні будинки, але вони останнім часом зустрічаються все рідше. Справа в тому, що для будівництва подібних багатоповерхівок потрібно чимало часу і коштів. Крім усього іншого, для цегельних будинків підходить тільки масивний фундамент. Незважаючи на недоліки, цегляні будівлі відрізняються високим рівнем звуко- і теплоізоляції, а також вони мають квартири з зручним плануванням, яку плюс до всього можна змінити за допомогою знесення стін і монтажу перегородок.

Монолітні будови зводяться за допомогою знімною і незнімної опалубки, що заливається бетоном. Після затвердіння бетонної суміші виходить монолітна конструкція. Завдяки такій технології будівництва можна створювати різні за формою та архітектури будівлі. Також сьогодні у великих і середніх містах зустрічаються блокові, каркасно-блокові і монолітно цегляні будинки. Для зведення блочних новобудов використовують спеціальні блоки, які виробляються з керамзитобетону і шлакобетону. Ці блоки скріплюються за допомогою цементного розчину.

Виды радиаторов

Ремонт сумок

О тонировке окон