Забарвлення дерев

22.05.20

Навіть самі якісні дерев'яні підлоги через деякий час втрачають свою привабливість, блиск і первозданний зовнішній вигляд. В цьому випадку допоможе фарбування підлоги, але перед фарбуванням потрібно буде провести ряд інших заходів по ремонту та підготовці підлогового покриття. Для отримання якісного лакофарбового покриття важливо дотримуватися технологію фарбування і використовувати тільки перевірені фарбувальні засоби.

Предлагаем воспользоваться услугами нашей компании https://artswitch.by/. Мы создадим изделие с эксклюзивным дизайном, которое безукоризненно впишется в интерьер и станет его изюминкой!

Дощаті підлоги з молодою деревини після укладання протягом року краще взагалі не фарбувати, а просто просочити гарячою оліфою, яка наноситься в два шари. У оліфу потрібно буде додати сикатив. Якщо дерев'яна підлога виконаний з добре просушеної деревини або ж ні разу не офарблювався, то його потрібно буде покрити оліфою і залишити на добу. При ремонті старого статі слід добре вивчити його поверхню.

Все прогнилі і зіпсовані дошки потрібно буде замінити, а наявні тріщини зашпаровуються шпаклівкою. Після цього підлогу шліфується і обробляється ґрунтовкою, яка служить для збільшення адгезії між підлогою і лакофарбовим засобом. Грунтовка під фарбування наноситься за напрямком волокон деревини. Необхідно відзначити, що грунтовка сохне не менш трьох годин, протягом яких не можна ходити по підлозі. Після цього всі наявні дефекти (щілини, зазори і так далі) закладають масляній шпаклівкою.

Це робиться за допомогою спеціального шпателя. Після висихання підлогу обробляється наждачним папером. На самому початку використовується груба наждачка, після чого - дрібна. На наступному етапі поверхню підлоги знову грунтується. У ґрунтовку потрібно буде додати трохи фарби, якою буде фарбуватися підлогу. Після висихання можна приступати до фарбування робочої поверхні. Фарба наноситься в два шари, причому після нанесення першого потрібно почекати не менш трьох днів. По закінченню року після фарбування підлогу можна розкрити лаком.

Как выбрать шапку

Расположение склада

Обои в Кабинет

Работа в Европе

Види новобудов