Ваги фасовочні

Електронні настільні порційні і фасувальні ваги

Настільні порційні і фасувальні ваги мають широке застосування в домашніх умовах, на промислових підприємствах, в магазинах і інших організаціях, пов'язаних з вимірюванням ваги. Ви можете замовити ваги фасувальні за вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат. Незамінний в сучасній торгівлі обладнання, як POS-ваги, відрізняється наступним функціоналом:

Роздруківка етикеток зі штрих-кодами та іншими даними.

Програмування необхідної інформації на етикетках.

Підведення підсумків продажів для окремих товарів або ж відразу по всьому.

Зважування товару і точний розрахунок його вартості.

Робота в системі автоматизації, включаючи з 1С.

Робота навіть з широким асортиментом продукції.

Застосування різних форматів друку на етикетках.

Отримання даних з ПК за допомогою різних типів інтерфейсів.

Маркування штучного і вагового товару.

Розміщення доповнить / інформації про магазин на етикетці.

Як вибрати фасувальні і порційні ваги

Врахуйте місце використання. Модель обладнання повинна визначатися в залежності від того будуть електронні ваги використовуватися на вулиці або в приміщенні. Для застосування у вологих умовах рекомендуємо купити вагове обладнання з вологозахистом. Наприклад, фасувальні ваги марки AND мають ступінь захищеності IP65. Електронні порційні ваги CAS - IP66, а Госметр - IP54. Враховуйте, що ступінь пиловологозахисту терміналу і платформи може відрізнятися. Ваги МАССА-К МК-32.2-АВ11 виготовлені з рівнем пиловологозахисту терміналу, відповідним IP64, і захистом платформи IP68.

Оцініть необхідність з'єднання з системами обліку. Як правило, дана можливість потрібна на сладах і в організаціях, пов'язаних з торгівлею. Наявні електронні настільні ваги марки МАССА-К здатні передавати результати зважування в такі облікові системи як «1С: Підприємство» і «Айтідо». Спеціальний додаток відправляє результати зважування в «ЕВОТОР». Крім того, завдяки «АТОЛ: Драйвер електронних ваг» доступна функція відправки відомостей на комп'ютер або POS-термінал, встановлені на робочому місці співробітника.

Работа в Европе

Ламинат Отзывы

Люстра на кухню

Види новобудов