Тип заливки та бетон

Вибір правильного типу вібратора для конкретного застосування залежить від декількох факторів:

Тип заливки: стіни, підлога, колона, бордюр і жолоб і т. д.

Висота стіни або конструкції

Ширина стіни або конструкції

Наявність електрики на будівельному майданчику. Замовити та купити вібропресовану продукцію та бетон можна на https://krasnebruk.com.ua/ за вигідною та доступною ціною.

Відстань від джерела електрики

Кількість арматурної сталі

специфікації вакансій

бетонна просадка

Конструкція бетонної суміші

Існує багато різних типів вібраційного обладнання для внутрішнього ущільнення. Вони можуть включати електричні вібратори з гнучким валом, електричні багатоциклових вібратори, газові вібратори з гнучким валом і модульні ранцеві модульні вібратори з газовим приводом.

Електричні моделі з гнучким валом найчастіше зустрічаються на житлових і комерційних будмайданчиках для всіх типів застосувань. Більшість з них мають змінні головки і вали для відповідності різним вимогам роботи. Вібратори з великим робочим циклом поширені на більших роботах. Вони унікальні тим, що перетворять однофазную (1 ~) енергію в трифазну (3 ~) для більш стабільної потужності при зануренні в бетон. Для цих двох типів вібраторів потрібно джерело електроенергії, і тому оператор повинен управляти шнурами, щоб запобігти пошкодженню або втручання в інші процеси на робочому місці.

Внутрішні вібратори з газовим приводом забезпечують універсальність на будмайданчиках за рахунок відсутності кабелю живлення, але вимагають обслуговування газового двигуна. Штучна робота для бордюрів і водостоків, вібрація на будівельних стиках і ущільнення плит - ось кілька хороших варіантів застосування ранцевого вібратора. Однак у цих пристроїв можуть виникнути деякі обмеження щодо довжини вала і розміру головки. Також можуть бути обмеження на роботу з небезпечними матеріалами.

Задавши кілька основних питань, таких як розмір роботи і тип проекту, ви зможете визначити, який вібратор найкраще підходить для даної роботи. Слідуючи цим простим методам обробки, ви отримаєте якісний бетонний продукт.

Доставка цветов

Символизм мира цветов

Толщина Линолеума