​5 способов обработки старого бетона

5 способів обробки старого бетону

Якщо земля проекту, над яким ви працюєте, ніколи не була розроблена, вам, швидше за все, доведеться видалити старі матеріали. У більшості випадків цей матеріал - старий бетон. До Ваших послуг будинки проекти та будівництво за доступню і вигідною ціною, без накруток та переплат.

Видалення старого бетону може бути досить обтяжливим, особливо коли його не можна врятувати. Якщо ви потрапили в схожу ситуацію, ось кілька ідей по роботі зі старим бетоном.

Найпростіша відповідь - перевезти старий бетон і доставити його в центр переробки бетону або на звалище. Якщо у вас є самоскид або транспортний засіб, досить велика, щоб впоратися з матеріалом, це може бути вашим кращим вибором. Це дозволяє вам позбавитися від головного болю і залишає вас без турбот.

Надіслати на поставку матеріалів компаніям

Існують певні компанії в галузі будівельних матеріалів, які будуть перепрофілювати старий бетон і використовувати його для наповнювачів та інших різних матеріалів. Зверніться в місцеву компанію, щоб дізнатися, чи допоможуть вони вам утилізувати решту матеріали.

Мобільна дроблення

Мобільний дроблення може бути кращим планом дій, оскільки воно налаштовує обладнання на місці і перетворює цей старий бетон в матеріали, які ви дійсно можете використовувати. Залежно від компанії-виробника, вони можуть або зберегти матеріал, або ви можете зберегти його і спробувати перепродати.

Відправити

Може бути важко позбутися старих матеріалів, таких як бетон, і, чесно кажучи, це може бути перемогою, просто якщо люди підберуть його безкоштовно. Розміщення матеріалів на сайтах, є потенційним способом позбутися від цих матеріалів для вас.

Надіслати Ландшафтним компаніям

Якщо вам не вистачає варіантів, і ви просто хочете ними розпоряджатися і готові платити комісію, деякі ландшафтні компанії заберуть її у вас. Шукайте компанії, які продають такі матеріали, як верхній шар грунту, гравій або подібні матеріали.

некомерційний

Якщо ви вірите в карму або просто хочете зробити добру справу для спільноти, ви можете знайти місцеву некомерційну або громадську групу, яка може використовувати старий бетон. Це відмінний спосіб допомогти місцевій громаді і створити гарну репутацію.

Что такое настройка умного дома

Механизм работы промокодов

Выбор проекта каркасного дома