Енергоефективна технологія ДБК-ЖИТЛОБУД

Якість, теплота, екологічність та економічність

Термо- тепло - енергоефективна технологія, розроблена компанією, спеціально для сучасних кліматичних умов. Застосування даної технології дозволить заощадити до 35% на тепловтратах і електроенергії. Сучасний фінансово-будівельний комплекс https://dbkzhytlobud.com.ua пропонує кращі та доступні ціни та якісне житло. У ЖК впроваджені не просто окремі функції, а цілий комплекс розумних технологій на рівні квартири, будинки і всієї території кварталу, щоб створити сучасну безпечне середовище. Ми створили для вас безпечний будинок, де можна без зайвих тривог залишити дітей грати у дворі, припаркувати велосипед на вуличній стоянці, а автомобіль в підземному паркінге.Современние технології та якість будівництва. При проектуванні комплексу були використані інноваційні архітектурні рішення, новітні технології та інженерні розробки.

Ви можете придбати квартиру на вибір: без обробки або з повноцінним сучасним ремонтом. З матеріалами, якістю робіт і варіантами обробки можна ознайомитися в шоу-румах - демонстраційних квартирах, розташованих на другому поверсі відділу продажів комплексу.

тривала розстрочка

На етапі будівництва ми пропонуємо найпривабливіші ціни, а також розстрочку.

Сучасна експлуатаційна компанія

Після введення будинків в експлуатацію обслуговувати їх буде власна експлуатаційна компанія.

Вибираючи квартиру в ЖК, ви інвестуєте в здорове і комфортне майбутнє! Демонструє всі переваги, які передбачає покупка житла від забудовника. В першу чергу, це хороші квартири в житловому комплексі, що представляє собою сучасний житловий квартал з розвиненою інфраструктурою.

Цікава архітектурна концепція вигідно підкреслює достоїнства кожної квартири в новому житловому комплексі - фасади теплих тонів, засклені балкони і лоджії, структурний декоративне скління, продуманий дизайн вхідних груп і багато іншого. Так, на перших поверхах житлових будинків з новими квартирами в житловому комплексі розмістяться відділення банку, дитячі центри, служби побуту, магазини крокової доступності. Магазини підбираються з урахуванням профілю їх діяльності та послуг, що надаються, а також з урахуванням побажань майбутніх мешканців. Тепер, щоб купити найнеобхідніше або відпочити з дитиною, не доведеться виїжджати зі свого кварталу.

Выбор функциональной мягкой мебели

Светодиодные Светильники Армстронг Цена

Светодиодные Светильники для Магазинов

Регулювання пластикових вікон СТОЛІТТЯ

Готовимся к сантехническим работам