Призначення та переваги НШВІ

Існують різні шляхи забезпечення з’єднання різних провідників, і один з них – застосування НШВІ. Подібна абревіатура розшифровується як штирьовий втулковий ізольований наконечник. Для його отримання використовують багатожильні мідні кабелі, які окінцьовують за допомогою спеціальних втулок. В результаті контакт стає більш міцним та надійним. Додатково розташовані біля з’єднання ділянки не піддаються побічному нагріву.

Наконечники синього кольору для контактів з плоскими штирями

Де потрібні НШВІ?

Такі наконечники частіше всього використовуються у всіх гвинтових з’єднаннях, особливо в тих випадках, коли висока ймовірність пошкодження жил через їх обламування або роздавлювання. Якщо виникло обламування, то це нерідко призводить до перегріву точки комутації, а також виникненню іскор. Додатково при обламуванні частини жил зменшується переріз кабелю, через що струмове навантаження також падає.

Найбільша доцільність використання НШВИ відноситься до:

  1. Встановлення приладів захисного відключення (ПЗВ).
  2. Приєднання до електричних щитків автоматів.
  3. Монтажу вимикачів та розеток.

В цілому втулкові наконечники потрібні всюди, де застосовується гнучкий багатожильний кабель, який значно зручніший від жорсткого з однією жилою. Раніше також вдавалися до методу паяння, але часи швидко змінюються, і тому сучасна побутова техніка значно потужніша, ніж електроніка минулого сторіччя. Та й використовується вона мало не в 10 разів частіше.

Ізольовані наконечники з довжиною робочої частини 12 мм

В чому перевага НШВІ?

Раніше найнадійнішим методом механічного з'єднання вважалося паяння. Після винайдення наконечників та клем все суттєво змінилось. Традиційний спосіб фіксації змінився на більш надійний, зручний та швидкий. До цих переваг НШВІ можна додати:

  1. Великий асортимент продукції, оскільки в залежності від потреб можна підібрати як простий одинарний, так і подвійний або спеціалізований наконечник.
  2. Високий степінь безпечного з'єднання кабелів, оскільки ізоляційна манжета накладається зверху ізоляції кабелю, в результаті чого струмове навантаження впливає тільки на контактну частину конектора.
  3. Акуратна окінцівка кабелю. Дає можливість повторного використання з’єднання при необхідності, оскільки відсутнє пошкодження кінців багатожильного виробу.
  4. Спеціальні ізольовані конектори дозволяють монтувати обладнання таким чином, щоб воно виглядало естетично завершеним та професійно виконаним.

Із мінусів можна відмітити необхідність у спеціальному інструменті, який потрібно додатково купляти для обтискання конекторів (гільз, роз’ємів, наконечників). З іншої сторони, можна один раз на нього потратитись, щоб потім працювати максимально ефективно та якісно.

Возможности навигации

Приобретение радиаторов

Цена чёрного металла в Киеве