​Переваги утеплення зовнішніх стін Ceresit

Які переваги утеплення зовнішніх стін?

Будинки, в яких ми живемо, і будівлі, в яких ми працюємо, потребують якісного оновлення та утеплення, для енергоєфективності споживання і економії рахунків за тепло. Ви можете замовити готове рішення проекту з утелення системою Ceresit на teplodim.info завигідною і демократичною ціною. Системи утеплення зовнішніх стін Ceresit забезпечують модифіковане рішення для важко оброблюваних властивостей. Так що ж таке Ceresit і чому ми повинні його використовувати?

Ceresit дозволяє утеплити будинок, встановивши теплоізоляцію на його зовнішні стіни, покращуючи теплові характеристики і зменшуючи споживання енергії.

Системи Ceresit складаються з декількох рівнів:

Ізоляційний шар (полістирол, мінеральна вата, резольная піна)

матування скловолокна

Підшерсток і грунтовка

Верхнє покриття (фарба, рендер і т. Д.)

Будинок єкусплуатується під час робіт, які проходять виключно на вулиці. Вибір Ceresit дозволяє уникнути перешкод для водопроводу і електрики, і означає, що простір всередині будинку не зменшується, на відміну від внутрішньої ізоляції, яка може зменшити житлову площу до 7%.

Ось 5 переваг вибору зовнішньої теплоізоляції для вашого проекту:

1. Покращує теплові характеристики будівлі

Ceresit покращує теплову інерцію стін і обмежує втрати тепла. Це підвищує тепловий комфорт в приміщенні, знижує витрати на опалення і обмежує забруднення CO2.

2. Житлові приміщення стають більш комфортними

Втрата тепла через стіни будинку викликає вогкість, яка може привести до деградації фарби і штукатурки, відклеювання шпалер і розвитку кліщів і цвілі. Вологі будинку також можуть сприяти проблемам з диханням. Ефективне утеплення будинку обмежує ефекти конденсації і може допомогти вирішити проблеми з вологістю.

3. Зменшує рівень шуму

Шумове забруднення може зробити шкідливий вплив на наше здоров'я і благополуччя. Один із способів зменшити цей вплив, як дорожній шум зовні, - це встановити систему Ceresit - більш тихий будинок - більш комфортний.

4. Робить будинок більш привабливим

Ceresit покритий декоративною обробкою, такий як фарба або рендер. Компанія пропонує широкий асортимент декоративних оздоблень з мінімальними експлуатаційними витратами, які сумісні з нашим асортиментом систем Ceresit, таких як силіконові і акрилові фарби, мінеральні штукатурки, ефект цегли і суха риса, а також деталізація.

5. Більш цінна, високопродуктивна збірка

Незалежно від того, чи є проект новим або реконструйованим, утеплення зовнішньої стіни захистить його від майбутніх змін. Потенційних майбутніх покупців будуть цікавити не тільки зовнішній вигляд будинку, але і теплові характеристики. Добре ізольований, теплоеффектівний будинок, покритий вогнезахисними матеріалами, є більш цінним.

​Крепеж из нержавеющей стали

Переваги металевої покрівлі

Переваги ортопедичного матраца

Торговое Освещениеодный Армстронг

​Персонализированное питание