Використання кадовбів в ландшафтному дизайні

11.02.2020

Хочете перетворити свій сад? Мрієте про райський куточок на заміській ділянці, повному екзотичних, унікальних зелених «вихованців»? Тоді вам просто не обійтися без діжок! Переваги використання окремих ємностей в ландшафтному проекті очевидні:

Надаємо послуги, які стосуються благоустрою присадибних ділянок https://odessa.uhod.ua/ якими являються: ландшафтний дизайн, дрібний ремонт на ділянках, озеленення території, установка і обслуговування басейну і автоматичної системи поливу.

1) в діжку можна помістити грунт, ідеальний для конкретної рослинності, який ніяк не буде змішуватися з іншою садової грунтом (висипати його просто в сад нерозумно, бо він, по-перше, дорого коштує, а по-друге, є неефективним щодо інших зелених «вихованців»);

2) квіти / чагарники / дерева, що знаходяться в окремих ємностях, в меншій мірі схильні до негативного впливу шкідників, різних захворювань (при необхідності рослину можна ізолювати від інших, перемістивши в віддалений кут ділянки, і пролікувати);

3) для рослин у діжках легко реалізується індивідуальна схема поливу, підгодівлі;

4) контролюючи розміри ємності, можна отримати необхідні розміри рослини (за рахунок обмеження розвитку кореневої системи);

5) з кадовбів легко зробити перепланування ділянки, змінити його дизайн, провести будівельні роботи, не завдаючи шкоди живому (досить перемістити ємності на нове місце);

6) за допомогою представленої рослинності можна прикрасити тераси, відкриті прибудинкові території, дахи, мансарди;

7) самі ємності можна декорувати відповідно до загальною стилістикою ділянки;

8) діжки зручно переміщати на зимівлю рослин в теплі приміщення (навесні їх знову повертають на колишнє місце).

Різновиди діжок для рослин, які використовуються в ландшафтному дизайні

У більшості випадків для благоустрою ділянки використовуються дерев'яні циліндричні ємності. Даний факт можна легко пояснити - такі діжки добре пропускають повітря, мають чудові теплоізоляційні властивості (відмінно захищають кореневу систему від різких перепадів температури), при належному догляді є досить довговічними (служать не один десяток років).

Широке поширення на сьогоднішній день отримали і кам'яні, а також бетонні ємності. Як правило, вони стаціонарні (через велику вагу), служать на одному місці не один сезон. Менш міцними, надійними є пластикові ємності.

Що потрібно враховувати, вибираючи кадру для рослин?

1) Купуючи діжки, важливо знати особливості кореневої системи зелених «вихованців». Зокрема, рослинність з корінням, що розвиваються вниз, повинні поміщатися в ємності витягнутої форми, екземпляри з рівномірно зростаючими в ширину і глибину корінням, потрібно висаджувати в контейнери з приблизно однаковими діаметром і висотою.

2) Ємність для рослин повинна бути стійкою, містити кілька рослин на дні (для стоку надлишків рідини).

3) Щоб уникнути гниття дна дерев'яних діжок їх слід встановлювати на спеціальний піддон, підставку на ніжках.

4) Краще віддавати перевагу варіантам, оснащеним ручками, іншими пристосуваннями, що полегшують перенесення конструкції.

5) Дизайн діжок повинен гармоніювати із загальною картиною присадибної ділянки, поєднуватися по стилістиці з основними конструкціями, будівлями.

Що висаджувати в діжки?

Фахівці рекомендують поміщати в окремі ємності низькорослу, ампельную рослинність, зокрема, самшит, троянди, цитрусові культури. Ідеально підходять діжки і для:

  • фікуса;
  • гібіскуса;
  • дрібних туй;
  • папороті;
  • петуній;
  • портулаку.

Оригінальний варіант застосування діжок - споруда з них мініатюрного ставка.

Секционные ворота как идеальное решение

Регулювання пластикових вікон СТОЛІТТЯ

Доступ к грунтовым водам: бурение скважины