​Сучасна люстра для вітальні

люстра лофт – хоч індустріальний стиль і не вважається сучасним, у сучасних аранжуваннях охоче використовуються чорні, ажурні та металеві чи сталеві люстри;

Асиметрична люстра - контрольований безлад може чудово виділятися в мінімалістських аранжуваннях і м'яких гламурних інтер'єрах. Ви можете замовити люстру на https://light-deco.com.ua/ за доступною та вигідною ціною.

Розмір люстри та вільний простір

При виборі люстри для кімнати можна керуватися наступною порадою: чим більша кімната, тим більшою може бути люстра. В іншому випадку маленька люстра для великої вітальні може погано освітлювати приміщення або пропадати на тлі інших освітлювальних приладів. З іншого боку, занадто велика люстра в маленькій кімнаті може оптично зменшити простір та перевантажити вибраний інтер'єр.

Для визначення найкращого діаметра люстри варто скористатися такими розрахунками:

Виміряйте ширину та довжину кімнати.

Розділіть ширину та довжину кімнати окремо на 30.

Складіть отримані числа та помножте суму на 2,5.

Крім того, варто пам'ятати, що відстань від підлоги до люстри має бути щонайменше 210 см .

Декоративна функція чи практична люстра?

У більшості варіантів люстр для вітальні чи кімнати переважає декоративна функція. Проте не можна згадати останнє, тобто. про практичне використання освітлення.

Люстра для вітальні та їдальні повинна розташовуватися над столом у вітальні або їдальні (бажано в обох, коли ми вирішуємо дві точки освітлення).

Важливо, щоб жодна з точок освітлення в будинку не втомлювала очей як дизайном, так і силою світла. Розміщення люстри в неправильному місці або під неправильним кутом може перешкодити повсякденній діяльності, як-от перегляд телевізора, читання книги, робота, приготування їжі та багато іншого.

Тому при покупці люстри варто проконсультуватися з професіоналом, наприклад дизайнером інтер'єрів, декоратором або архітектором. Вже на етапі проектування фахівець підкаже, де має бути електропроводка для підключення люстри.

Технічні аспекти при виборі люстри в кімнату, вітальню, спальню чи їдальню

При підборі кожного освітлення важливим є колір, яскравість і насиченість світла:

Жовте світло (тепліше) - якщо люстра повинна допомогти створити похмурий та затишний інтер'єр, варто вибрати жовте освітлення. Теплий колір світла сприяє відпочинку та релаксації, тому підходить для спальні, дитячої кімнати, вітальні, домашнього СПА або ванної кімнати.

Біле світло (холодніше) - сприяє концентрації та роботі. Він освітлює кімнату та робить її оптично більше. Люстра з білим освітленням чудово виглядає, у тому числі, в кабінеті, домашній бібліотеці, художній студії або приміщенні, де представлені ваші роботи (наприклад, приміщення, що нагадує вернісаж, фотовиставку або музей).

У середині обох кольорів є нейтральне світло, яке відмінно працює у вітальні або їдальні.

Виды профлиста для кровли

​Лучшие кухонные столешницы

Как обустроить гостиную?

Сетки для строительства