Що таке брухт чорних металів

Виробництво відходів є негативним, але також і невід'ємним наслідком практично будь-якої людської діяльності: кожен із нас залишає певну кількість сміття щодня. На щастя, не всі вони повинні потрапляти на звалища та забруднювати довкілля. Деякі їх можуть бути використані для повторного виробництва різних товарів. У цю категорію входить в основному який ми поділяємо на два інші види  брухт чорного металу  та брухт кольорових металів. 

Що таке брухт чорних металів?

Ще одним чорним металом є чавун, який, як і сталь, є сплавом заліза з вуглецем. Різниця полягає у пропорціях останнього елемента – у сталі його не більше 2,11%, а у чавуні від 2,11 до 6,67%. Варто знати, що розділу підлягає і сталевий, і чавунний брухт. Отже, йдеться про сталевий лом:

Шихта – це брухт, форма та розміри якого дозволяють використовувати його безпосередньо як сировину в металургійній печі для виробництва сталі.

Пересипка – це брухт, який перед приміщенням у піч повинен пройти первинну механічну або термічну обробку.

Ми розділяємо чавунний брухт на:

Машинний - так званий темний чавун, що використовується, у тому числі у виробництві корпусів двигунів.

Комерційний - білий чавун, який використовується, наприклад, для виробництва радіаторів та сантехнічних приладів.

Барвистий лом

Визначення кольорових металів просте - це все метали та їх сплави, що не є залізними і не містять заліза у своєму складі. Як неважко здогадатися, ця категорія набагато ширша за чорні метали і включає таку сировину і матеріали, як: мідь, свинець, алюміній, цинк, бронза, латунь, цинк. Окремою категорією є ювелірний брухт , якого ставляться метали, використовувані у виробництві ювелірних виробів, тобто. насамперед золото та срібло, а також платина. Ці метали витягуються з відходів, таких як старі сантехнічні установки та електричні кабелі. Слід пам'ятати, що відновлення вихідної сировини повинен передувати дуже ретельний відбір.

Как выбрать цвет обоев

Запланируйте ремонт офиса

Полукоммерческий Линолеум

Отделка Офисов под Ключ

Сетки для строительства