Полістирольний (PS) пластик

Полістирольний (PS) пластик - це природний прозорий термопласт, який доступний як у вигляді звичайного твердого пластика, так і у вигляді жорсткого спіненого матеріалу. Вы можете заказать и купить пенополистирол на penoboard.com/katalog-tovarov/ekstrudirovannyy-penopolistirol/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Пластик PS зазвичай використовується в різних споживчих товарах, а також особливо корисний для комерційної упаковки. Компанія винайшла запатентований процес, щоб зробити їх товарний знак і відомий пінополістирольний продукт «пінополістиролом» в 1941 році. Цей матеріал викликає деякі суперечки серед екологічних груп, тому що він повільно розкладається і все частіше присутній у вигляді зовнішнього сміття (особливо у формі піни, що плаває в водних шляхах і океані).

Тверда пластикова форма полістиролу зазвичай використовується в медичних пристроях, таких як пробірки або чашки Петрі, або в повсякденних предметах, таких як корпус детекторів диму, чохол, в якому ви купували компакт-диски, і часто в якості Контейнер для продуктів, таких як йогурт або червона «сольна» чашка, з якої ви п'єте у задніх дверях і / або коли ви програєте в грі в пінг-понг.

полістирол хімічні властивості пластмас для лиття під давленіем.pngПенная форма полістиролу найчастіше використовується в якості пакувального матеріалу. Ви, ймовірно, розпакували нестандартний корпус з пінопласту, якщо коли-небудь купували новий телевізор або значну частину нового обладнання, такого як пила Mitre. Точно так же ви, ймовірно, знайомі з упаковкою з пінопласту «арахіс», використовуваної в якості наповнювача для різних дрібних предметів, які відправляються. Пінопласт також використовується для контейнерів «to-go» і одноразового посуду з багатьох ресторанів.

Які характеристики полістиролу?

Тепер, коли ми знаємо, для чого він використовується, давайте розглянемо деякі ключові властивості полістиролу. Полістирол зазвичай (але не завжди) є гомополімерами, що означає, що він складається тільки з мономера стиролу в поєднанні з самим собою. Залежно від типу ПС його можна класифікувати як «термопластичний» або «термореактивний» матеріал. Назва пов'язана з тим, як пластик реагує на нагрівання. Термопластичні матеріали стають повністю рідкими при температурі їх плавлення (210-249 градусів Цельсія в разі полістиролу), але вони починають текти в точці їх склування (100 градусів Цельсія для PS). Основним корисним атрибутом термопластів є те, що оніможет бути нагрітий до їх температури плавлення, охолоджений і знову нагрітий без істотної деградації. Замість горіння термопласти розріджується, що дозволяє їх легко лиття під тиском, а потім утилізувати. Термореактивні пластики, навпаки, не відновляться після того, як вони будуть «встановлені» у твердій формі.

Возможности навигации

Расположение склада

Плюсы рекламных вывесок

Ремонт Офисов Ключ Москва

Сетки для строительства