Поліетиленова продукція за доступною ціною

Поліетилен застосовується для систем зовнішнього водопостачання, в яких раніше активно використовувалися чавун або сталь. Однак сталь - не найкращий матеріал для питного водопостачання: вона іржавіє і має обмежений термін служби. Якісна поліетиленова продукція доступна до замовленна на https://planetaplast.com/ за доступною і вигідною ціною, без накруток та переплат. Чавун володіє прекрасними властивостями, але набагато дорожчі за поліетилен. У ПНД вдало поєднуються великий термін служби і низька ціна.

У системах водовідведення альтернативою ПНД є поліпропілен і залізобетон. У безнапірних магістралях краще використовувати розтрубні з'єднання, щоб уникнути витрат на зварювання, а в лініях високого тиску краще зварні з'єднання труб ПНД.

Переваги поліетиленової продукції

Надійність при механічних перевантаженнях завдяки в'язкості і пружності матеріалу.

Довговічність: довготривала експлуатація без заміни.

Функціональність і стійкість з різних середовищ, в тому числі і агресивним.

Чи не потрібен додатковий захист трубопроводу, що дозволяє економити кошти при будівництві та експлуатації.

Збільшення пропускної здатності з часом: труби з цього матеріалу не схильні до корозійного заростання, а згодом перетин збільшується на 1,5-3% через ефект повзучості.

Еластичність матеріалу (при малих діаметрах труби) спрощує будівництво і дозволяє відмовитися від покупки відводів.

Хороші теплоізоляційні властивості, стійкість до гідравлічних ударів.

Монтаж: зварювання

При монтажі труб ПНД прямі відрізки труб зазвичай скріплюються фітингами або литими відводами, основний спосіб з'єднання - зварювання встик. Такий спосіб відрізняється надійністю і довговічністю, але вимагає великих витрат. Потрібен дорогий зварювальний апарат та фахівці, які допущені до цього виду робіт. За приблизними оцінками, при зварюванні труб діаметром 1 м один стик буде коштувати близько 1000 руб., Що набагато дорожче вартості самої труби (від 70 руб. За 1 кг труби). Монтажні роботи складають більшу частину витрат, тому при покупці не орієнтуйтеся тільки на вартість труби, оцінюйте кошторис цілком. Зверніть увагу: встик можна зварювати тільки труби однакового діаметра і товщини стінки (враховується стандартне розмірне відношення - SDR), виготовлені з поліетилену однієї марки. Стикового зварювання дозволено проводити при температурі повітря від мінус 15 ° С до плюс 45 ° С.

Монтаж компресійними фітингами POEL-SAN

Альтернатива дорогої зварюванні - збірка рознімних з'єднань за допомогою компресійних фітингів. Вони використовуються на невеликих діаметрах труб (від 20 до 63 мм, максимум - 110 мм), тільки у відкритих системах. За СНиП такі сполуки не можна закопувати, і це один з головних мінусів. Такі сполуки роблять або в колодязі, де є доступ до фітинги, або на дачах, в підводках навколо будинку.

Завдяки особливостям конструкції конічної обжимной камери усувається можлива овальність труби і полегшується її з'єднання з фитингом. Простота монтажу істотно скорочує час установки і кінцеву вартість робіт.

Професииональные услуги по доставке цветов

Светильники Армстронг Потолочные

Ремонт Офисов под Ключ в Новосибирске