Двоконтурні електричні котли сьогодні

Зимовий сезон має на увазі наявність системи опалення в вітальні. При відсутності централізованої системи опалення перед жителями постає питання вибору джерела тепла. Найпростіший і кращий варіант - електричний котел. Особливо це актуально при відсутності поруч з будинком газопроводу. Вибравши прилад з двома контурами Двокон ви зможете не тільки регулювати необхідний температурний режим в приміщенні, але і забезпечувати себе гарячою водою.

Технічні характеристики

Двоконтурні електричні котли сьогодні представлені в широкому асортименті на e-kotly.in.ua, і кожен виробник закладає свої конструктивні особливості. Але всі вони повинні відповідати наступним вимогам:

робочий тиск - 3-6 атмосфер;

номінальний струм - 35-40 А;

максимальна потужність - 20 кВт;

площа обігріву - 20-30 м²;

загальна вага від 10 до 20 кг.

Двоконтурні електрокотли можуть працювати як з однофазним, так і з трифазним напругою. Цей показник залежить від потужності. Якщо його значення не перевищує 12 кВт, вони можуть харчуватися від обох типів блоків живлення. Якщо навантаження перевищує вказане число, то для підключення потрібно тільки трифазну напругу.

Функції дизайну

Відмінною особливістю всіх опалювальних котлів є нагрівальний елемент. Залежно від типу агрегати класифікуються наступним чином:

elektroda;

з використанням тенів;

індукція.

Також розрізняють опалювальні прилади по типу конструкції теплообмінника. Така конструкція може являти собою інтегрований котел або проточну систему. Розглянемо кожну категорію котлів окремо.

Електродне нагрівальне обладнання

Нагрівання відбувається за рахунок пропускання електричного струму через рідину. Електроди можна використовувати тільки в тому випадку, якщо охолоджувальною рідиною є вода. Його нагрів відбувається за рахунок власного опору, яке виникає, коли електрод випромінює заряд.

Техніка на основі цього Тена найбезпечніша для будинку, тому що при витоку води вона відключається. Таким же чином пристрій реагує на коротке замикання або підвищення температури вище норми.

Как отделить кухню от гостиной

Как устроен электрический теплый пол

Светодиодный Светильник Армстронг Цена

Ремонт Офисов под Ключ Фото и Цены