Монолітне будівництво

Монолітне будівництво початок свій розвиток відносно недавно. І тепер цей метод будівництва вважається найперспективнішим.

Переваги даної технології полягає в наступному:

швидкість зведення будівель і споруд (тривалість будівництва зменшується в 2-3 рази в порівнянні зі збірним залізобетоном). Оренда і продаж опалубки та розхідних матеріалів на budhub.in.ua за самою вигідною та доступною ціною, без переплат та накруток.

можливість виконати будь-яку - навіть саму хитромудру форму конструкції;

економія матеріальних і трудових ресурсів за рахунок використання тільки бетону, арматури і опалубки.

У даній статті я б хотіла поговорити про доцільність застосування монолітного залізобетону. Для того щоб це зрозуміти потрібно розібратися в технологічних особливостях даної технології.

При зведенні монолітних конструкцій потрібно серйозно поставитися до якості арматурних, опалубних і бетонних робіт. Весь процес виготовлення монолітних конструкцій повинен проводитися відповідно до ППР, технологічними картами і чинним нормативам для того, щоб забезпечити необхідну відстань між робочими стержнями арматури і їх рядами, так щоб вони не перевищували допустимих відхилень, також повинна бути забезпечена необхідна товщина захисного шару бетону.

Для якісного виконання арматурних і опалубних робіт необхідна бригада кваліфікованих робітників, відповідні матеріали і проведення контролю якості на всіх етапах будівництва. При прийомі арматурної сталі повинен проводитися візуальний огляд на наявність корозії, деформації і інших дефектів. Також візуальний огляд необхідний для опалубних щитів - поверхню опалубки повинна бути чистою, без шорсткостей. При багаторазовому використанні щитів опалубки може відбуватися їх деформація і, як наслідок, більше зчеплення з бетоном. Це може посприяти виникнення тріщин на поверхні бетону при його распалубліваніі. Ще одним важливим моментом є якість кріплення опалубки, щоб в процесі цементне молочко не просочилася через стики опалубки. На арматуру, бетон та комплект опалубки обов'язково повинні додаватися сертифікати відповідності та паспорта якості.

Після влаштування арматурного каркаса і монтажу щитів опалубки виробник повинен подбати про доставку бетонної суміші на будівельний майданчик. Найкраще, щоб бетон поставлявся з одного заводу-виготовлювача щоб уникнути проблем зі складом: неприпустиме співвідношення води з цементом, невідповідна крупність заповнювачів, додавання вторсировини і будівельного сміття в суміш. При успішному завершенні арматурних і опалубних робіт і наявності якісної бетонної суміші виробляється її укладання в майбутню конструкцію.

Ізолон в будівництві

Комплексне Будівництво

Линолеумы Фото